Whatsapp
Tıkla Ara

Vagina Cup Vajina Sıkılaştıran Pompa

  • 299,00TL


Banner
Hızlı Kargo
Güvenli Ödeme

Paylaş :

Vagina Cup Vajina Sıkılaştırıcı Pompa

Bayanlarda vajina genişlemesi sıkıntısı oldukça büyük bir sorundur. Üstelik bu sadece bayan için değil aynı zamanda erkekler içinde geniş çaplı sorunlara neden olabilmektedir. Neden derseniz vajina dar olduğu zaman cinsel organların sürtünme oranı da yüksek olur ki buda zevki artıran sebeplerdendir. Vagina cup vajina sıkılaştıran pompa tamda bu işe uygun basit bir uygulamadır. Uygulama basittir ama sonuçları sizleri şaşkınlığa sürükleyecektir. İnanılmaz bir değişim sizleri bekliyor. 2 hafta boyunca düzenli uygulamalar klitorisi ilk günkü haline geri getirecektir.


Vagina Cup Vajina Daraltıcı Pompa Nasıl Kullanılır

Vajina bollaşması sorunu için bayanların çözüm tercihi vagina cup daraltıcı pompa kullanımı olmaktadır. Uygulamanın dıştan yapılması ve sonuçlarının iyi çıkması bayanları bu klitoris daraltıcı pompaya yönlendirmektedir. Günde iki sefer sabah ve akşam 5-10 ar dakikadan vakumlama yaparsanız maksimum 2 hafta için böyle bir sorununuz kalmayacaktır.


Vagina Cup Vajina Toparlayıcı Pompa Fiyatları

Vagina cup pompa fiyatı online eczanemizde her bayanın rahatlıkla alabilmesi adına çok uygun rakamlara satılmaktadır. Eğer ki sizlerde bu fırsatlardan yararlanmak isterseniz hemen sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Vajina Daraltıcı Vagina Cup Yararları Ve Zararları

·         Hızlı bir şekilde vajina daraltmayı düşünenler için idealdir.
·         Kısa sürede ilk günkü halini yakalayabilirsiniz.
·         Kaliteli medikal malzemelerden üretilmiştir.
·         Sağlık adına bir zarar bulunmamaktadır.
·         18 yaşından büyük bayanlara özeldir
·         İşlem sonrası durulamayı unutmayınız.
 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!

Puanınız :